Blog

Aplikacja e-parking

Do czego może przydać ci się aplikacja e-parking? Przede wszystkim do ograniczenia stresu związanego z parkowaniem w zatłoczonych miastach.

30.12.2015

Znajdź najbliższe miejsce parkingowe w aplikacji

Jedź na urlop i nie przejmuj się tym, gdzie zostawisz samochód. Niektóre pensjonaty nie posiadają parkingu, a ty nie chcesz zostawiać swojego autka na ulicy. To zrozumiałe. Znajdź najbliższe miejsce parkingowe w aplikacji.

29.12.2015

Zaparkuj samochód z aplikacją mobilną

Nie lubisz prowadzić samochodu przez strach przed parkowaniem? To już koniec! Nie koniec jazdy, ale koniec twojego problemu. Zaparkuj samochód z aplikacją mobilną.

28.12.2015

Wypożycz swoje auto

Czy wiesz, że możesz wypożyczyć swoje auto i na tym zarobić? Zupełnie legalnie, zupełnie zwyczajnie, zupełnie mobilnie. Jak?

27.12.2015

Jak zarabiać użyczając parking

Taka sytuacja – sprzedałeś auto, ale masz opłacony abonament za korzystanie z miejsca parkingowego na swoim osiedlu do końca roku. Co robisz? Podpowiadamy – zarabiasz użyczając swój parking.

26.12.2015

Najem – prywatny samochód

Czasami jedyna możliwością na pozostanie mobilnym jest najem. Prywatny samochód to rozwiązanie dla tych, którzy są otwarci na różne nowinki technologiczne, ale także lifestylowe.

25.12.2015

Jak zarobić na swoim samochodzie – wynajem

Idea sharing economy jest coraz popularniejsza na zachodzie. U nas, w Polsce, dopiero raczkuje. Jeśli chcesz widzieć na czy ona polega i co ma wspólnego z zarabianiem na wynajmie prywatnego samochodu, czytaj dalej.

24.12.2015

Miejsce postojowe na godziny z aplikacją

Jak załatwić sobie miejsce postojowe na godziny z aplikacją? Skorzystać z Parking Crowd!

23.12.2015

Najem miejsca postojowego – Zakopane

Zakopane to idealne miejsce na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Panuje tu niepowtarzalna atmosfera. Najem miejsca postojowego Zakopane powinien rozwiązać problem z zaparkowanie auta w tym mieście.

21.12.2015

Zarabiaj na parkowaniu auta z aplikacją

Jeśli chcesz załatać niewielką dziurę w domowym budżecie, to zarabiaj na parkowaniu auta z aplikacją. Oczywiście nie chodzi o twoje auto.

19.12.2015